Veilig betalen met...

Griep of verkouden?

Paracetamol met vitamine C geeft verlichting bij verkoudheid en of griep.

 

Griep en verkoudheid, snel voorbij bij Bik-Bik online

Controleert u ook of dit geneesmiddel wel verkocht mag worden door de juiste aanbieder? 


Check hier of de online aanbieder wel geregistreerd is!

 

Wie kent Old Spice niet?

Old Spice deodorants
Nu verkrijgbaar de deodorants van Old Spice in de geuren:
Original, White Water en Captain!

 

 

Bio-Kult maakt het verschil

 Bio-Kult is ontwikkeld door neuroloog en voedingsdeskundige Dr. Natasha - Campbell McBride voor kinderen en volwassenen met een gevoelige spijsvertering en is uitgegroeid tot het meest aanbev…

Lees meer →

Wat Is Hennepolie En Wat Kun Je Ermee?

 Wat Is Hennepolie En Wat Kun Je Ermee? lepel met olieHennepolie is een olie die wordt gewonnen uit de hennepplant. Alle planten in de cannabis familie kunnen deze olie produceren, maar meesta…

Lees meer →

Nieuwsbrief

Blijf nu op de hoogte van het laatste nieuws en producten met de nieuwsbrief van Bik & Bik Online.

Sanalgin 10 tabletten

Productcode: sa051902

Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.

De werkzame stoffen in Sanalgin zijn propyfenazon, paracetamol en coffeïne.

Propyfenazon en paracetamol werken pijnstillend en koortsverlagend. Propyfenazon werkt ook een beetje ontstekingsremmend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect en werkt opwekkend.

  •  Sanalgin 10 stuks
  • De Sanalgin 20 stuks wordt in verband met nieuwe wet-regelgevingmet betrekking tot de maximale dosering voor pijnstillers vervangen door de 10 stuks. De 20 stuks kunt u nog kopen t/m 28 mei 2012. De samenstelling blijft ongewijzigd: 250mg Propyfenazon, 250mg Paracetamol en 46mg coffeine.

Sluiten ↑

Lees meer ↓

Lees de bijsluiter

Ervaringen

  • jd warren from huntsville - 2 April 2017

    " I found the service to be very fast and reliable. "

  • Leigh-Anne Stewart uit Huntsville - 1 Maart 2017

    " Awesome communication and very fast shipping! "

  • jd warren from huntsville - 2 Februari 2017

    " Very good service and quick delivery' will use them again. "

  • jd warren from huntsville - 2 Februari 2017

    " very good service and very fast. "

  • jd warren from huntsville - 2 December 2016

    " very happy with service from bik-bik, I have used them many times and alwaysbhad good results. "

  • jd warren from Huntsville - 2 Augustus 2016

    " Very good service, and the product arrived in good condition. The only thing was that the postage was very expensive. "

andere producten uit de categorie Propyfenazon + Paracetamol + Coffiëne

Wist u dat?

Aspartaam gevaarlijk??

Aspartaam is een kunstmatige zoetstof die 160 tot 200 maal zo zoet is als suiker, en die ook wel bekend staat als E951. Nutrasweet / Canderel bevat zoetstof aspartaam. Waarom juist aspartaam zo gev…

Lees meer →

Natuurijke verzorging

Eerlijke en zuiver verzorging voor een huid die dat verdient. Bij Bik en Bik werken wij elke dag met de mooiste verzorgings produkten edie er zijn. Deze 'eerlijke' huidverzorgings produkten verdien…

Lees meer →

Vette huid verkomt rimpels

De vette huid is glimmend, dik, heeft grove poriën, aanleg tot puistjes en andere oneffenheden. Bij de vette huid werken de talgklieren juist te hard, en produceren meer huidvet dan nodig, wa…

Lees meer →

Laatst bekeken

    Bik & Bik

    Bik & Bik Online is ontstaan uit een unieke samenwerking van P.J. Bik van Drogisterij Bik uit Leiden en G.J. Bik van Drogisterij de Tulp uit Haarlem. In 2012 is de winkel in Haarlem opgeheven en werkt Bik & Bik uitsluitend vanuit Leiden.

    Contact

    Wilt u contact met ons opnemen?

    Dat kan via onze contactpagina, daar vindt u alle gegevens welke u nodig heeft om met ons contact op te nemen.

     

    Bik & Bik drogisterij | © Copyright 2009 - 2020 | Alle Rechten Voorbehouden | Algemenevoorwaarden | Privacy | Cookies DesignWebwinkelsoftware